Máme pre teba tip na dokonalý relax!

Po celom týždni plnom povinností sa oplatí si nájsť čas na seba samého. Niekoho poteší dobrá káva v obľúbenej kaviarni, niekoho dobrý koláč alebo starostlivosť o vlastné telo. Čo tak si cez víkend napustiť vaňu, vhodiť do nej šumivú bombu a zrelaxovať sa? Kto už šumivú bombu použil, tak vie o čom je reč. Bomby sú super spoločníkom po namáhavom dni, či už len tak pre radosť.

doknaly-relax

 

Pokožku vedia krásne zhydratovať. Vôňa je tiež úžasná- či už máte radi sladké vône alebo citrusové, šumivky Vás nesklamú. Ručné vyrábané šumivky nie si testované na zvieratách, sú bez palmového oleja, bez konzervačných látok. Sú čisto vegánskymi výrobkami, pri ich výrobe sú používané vzácne prírodné zložky.
Najkľúčovejšou zložkou šumiviek je sóda bikarbóna. A prečo? Kúpeľ v príjemne teplej vode so šumivkami, ktoré obsahujú sódu bikarbónu, pomáha znížiť bolesti kĺbov a svalov. Sóda má aj antibakteriálne účinky, jej široké využitie môžeme nájsť v kúpeli, kozmetike, v kuchyni...

Bomby do kúpeľa obsahujú mandľový olej, vďaka ktorému zanechajú pokožku jemnú a hebkú. Mandľový olej obsahuje vápnik, horčík, železo, vitamíny A, B, E a ďalšie pleti prospešné zložky.
V pene dostane Vaše telo zaslúženú dávku odpočinku a hydratácie.

 


Naše tipy:

Bielo oranžová JUICY ORANGE XXL vonia príjemne a čisto. Vôňa pomaranča je veľmi príjemná a takmer univerzálna- bude voňať mnohým ľuďom. Ak sa neviete rozhodnúť, akú šumivku vybrať ako darček, túto určite odporúčam. 

ROSE GOLD XXL upúta krásnym popraškom na povrchu s ružovo zlatými trblietkami. Vôňa je tiež veľmi jemná, univerzálna. Bomba váš zaujme tiež krásnou ružovou farbou.

LADIES NIGHT FOAM BOMB XXL vonia ako parfum, za ktorým sa ľudia otočia. Tu už je vôňa výraznejšia,  ale veľmi príjemná, nerušivá. Šumivka zaujme aj ružovou farbou s dotykom zelenej a zlatým popraškom. Skutočne, pomenovanie LADIES NIGHT je oprávnené. Stretnutie s kamarátmi, ich vôňa parfumov, dobrá nálada -  toto všetko Vám vôňa môže evokovať. 

Šumivé bomby sú krásne na pohľad a vedia nás potešiť aj svojou vôňou a krásnym sfarbením.

Takže ak si vyberiete ktorúkoľvek šumivú bombu, sklamané nebudete. 

dokonaly relax vo vani