Spoznaj nás

Značka BLOOMBEE vznikla v roku 2018, myšlienka značky v nás už dozrela viac rokov pred vznikom. BLOOMBEE je slovenská rodinná manufaktúra, celá naša rodina miluje prírodnú kozmetiku a kreativita je súčasťou nášho života. Už od detstva tvoríme veľmi radi v každej oblasti. Šumivky do kúpeľa sú veselé, voňavé a milé produkty, pri ich výrobe kreativita nemá hranice. Výroba týchto farebných pokladov v nás vždy prebudí hravé a tvorivé dieťa.


Pred vznikom samotnej značky sme dlhé mesiace testovali a vyvíjali naše vlastné receptúry. Keď vznikli dokonalé produkty (pre nás dokonalé:)), sme začali s výrobou produktov a predajom na našej web-stránke. Na začiatku sme vyrábali šumivky (iba niekoľko druhov) do kúpeľa a sójové sviečky. Všetky naše produkty sú dermatologicky testované a pre nás je samozrejmosťou aby neboli testované na zvieratkách.

Keď povieme slovo BLOOMBEE, všetci ktorý poznajú značku myslia hneď na veselé, farebné a voňavé šumivky a na dokonalý relax vo vani po ťažkom dni. Nás to nesmierne teší, že zákazníkom šumivky robia radosť a spájajú našu značku s pocitom oddychu a radosti. Našimi najväčšími srdcovkami sú práve preto naše milované šumivky a penivky do kúpeľa:)
Našou motiváciou sú pozitívne recenzie, fotky a videá zákazníkov. Po ťažkom pracovnom dni nie je nič lepšie ako vidieť, že nami vyrobené produkty robia radosť a zákazníci ich milujú:) A nesmierne nás teší, že šumivky sú práve také produkty, na ktoré dostávame denno-denne mnoho krásnych recenzií. Neustále testujeme a chystáme nové produkty. Máte na na čo tešiť:)