Šumivé poklady do kúpeľa

Čo sú šumivky do kúpeľa? Aké blahodarné účinky majú pre naše telo aj myseľ?

sumivky do kupela

Deti aromaterapie = Šumivky do kúpeľa

Skôr, než prišla na svet prvá šumivka, francúzsky chemik René-Maurice Gattefoss objavil kúzlo éterických olejov. Priaznivo pôsobia na pokožku, ich vôňa je upokojujúca a uvoľňujúca. Takto sa zrodila aromaterapia. Ale čo majú spoločné šumivky s aromaterapiou? Tieto voňavé guličky spájajú starostlivosť o pokožku s aromaterapiou. Kým kúpeľňu napľňajú príjemnou vôňou a prenesú nás na ostrov pokoja, majú dokonca priaznivý vplyv na našu pokožku. Ich pravidelné používanie nám pomáha zbaviť sa kožných problémov a suchej pokožky.

Z každodenného rituálu zábava

Prvú šumivku vyrobili v roku 1989. Ľudia si ich rýchlo zamilovali a šírili sa po svete rýchlosťou svetla! Jediná gulička, ktorá sa nám zmestí na dlani vie premeniť každodenný kúpeľ na zábavný a luxusný zážitok.

Sumive gulicky do kupela

Obrovská sila v malej guličke

Okrem toho, že sú výborným prostriedkom na hydratáciu a očistenie pokožky môžu byť riešením mnohých problémov.

Nepríjemné pachy? Pot? Šumivky obsahujú zázračnú sódu bikarbónu a kyselinu citrónovú, ktoré majú antiseptické a protizápalové účinky, vyrovnávajú pH pokožky a zabraňujú nadmernému poteniu. Pokožku jemne čistia a zmäkčujú.

Epsomská soľ s antimikrobiálnymi účinkami je skvelým pomocníkom pri problémoch s akné. Priaznivo pôsobí aj na unavené svaly, ale tiež pomôže odbúrať stres, čo môže pomôcť napríklad k ľahšiemu zaspávaniu.

V čom spočíva sila šumivých guličiek?

Teplá voda rozširuje póry a vďaka tomu prírodné oleje a aktívne látky v šumivkách prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, to znamená, že sa môžete rozlúčiť so suchou, atopickou pokožkou!

V ponuke sú rôzné voňavé šumivky, stačí si vybrať tú Vašu obľúbenú. Pre milovníkov kávy odporúčame COFFEE BREAK, ktorá zaplní kúpeľňu vôňou čerstvo mletej kávy.

sumiva gulicka coffe break

Ste fanúšikom ovocných vôní? Tou správnou voľbou pre vás budú guličky s vôňou PIŇA COLADASUMMER VIBES alebo RASPBERRY SPLASH.

sumiva gulicka pina colada sumiva gulicka summer vibes sumiva gulicka Raspbery splash

Na záver pre tých, ktorí sú za sladké vôňe sme vytvorili VANILLA SPICE a BUBBLEGUM!

 

Sumiva gulicka vanalla spice Sumiva gulicka Bubble gum